Hakkımızda

/
Hakkımızda

2000 yılından beri

Yakamoz Ferforje, 2000 yılından bu yana, Türkiye ve Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere, özel ve el yapımı ürünler üretmekte ve bu ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışında satmaktadır.

Zamanında Ürün Teslimatı

Siparisleriniz tam zamanınıda kapınızda...

Satıs Sonrası Destek

Satıs sonrasında tüm destek ekibimiz size yardımcı olmak için hazır olacaktır.

Ferforje ilk çağlarda topraktan hayata geçen demir, örs, ateş çekiç ve usta ile buluştuğu günden beri önce zanaat, günümüzde ise geleneksel bir sanat olarak yaşantımızda yerini almıştır. Mızraktan saray balkonlarına, eski Türk evlerindeki zarif cumbalardan şamdanlara kadar ateşle olan her tutkulu dansında farklı şekillere bürünen demirin yüzyıllar içindeki yolculuğuna atadan gelme bu sanatla YAKAMOZ FERFORJE (Muhammet Demirci) atalarından aldığı bilgi ve deneyimi şimdiki teknolojiyle birleştirerek 1990 yılından itibaren ferforje imalatın ve uygulamalarımı bünyemizde özgün olarak tasarlayıp üretmekteyiz.

Bir çok tarihi yerlerin tadilatları, orjinal olarak bünyemizde yenilenmiştir. Kadıköy Süreyya Sineması, Galata Kulesi, Troya Otel, Uludağ Ağaoğlu Otel, Ankara Büyük Anadolu Oteli ve bir çok yerler.

Türkiye’nin önde gelen saygın firmalarından; Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri, Ağaoğlu İnşaat ve Turizm, Eltes İnşaat, Rota İnşaat, Sur Yapı İnşaat, Pam İnşaat, Odaş Yapı, Aska İnşaat, Ertaş İnşaat, Ra-Form İnşaat, ve benzeri bir çok firma ile çalışmaktayız.

Eskinin Yeniye, Demirin sanata dönüştüğü bu yolda, geriye dönüp baktığımızda yapmış olduğumuz binlerce işte kalitenin ve müşteri memnuniyetinin olduğunu görmekteyiz, ve bu işlerin gururunu taşımaktayız.

Sizler de YAKAMOZ FERFORJE kalitesini yakalamak, yaptıracak olduğunuz işlerde bir ömür boyu garanti istemez misiniz?.

Sizleride aramızda görmekten onur duyarız…

SİZ DE BİR ASIRLIK TECRÜBEYLE TANIŞIN

Saygılarımla

YAKAMOZ FERFORJE

MUHAMMET DEMİRCİ

“Demirci olunmaz, Doğulur ve Yaşanır.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Kişiye özel ve dayanıklı ürünler ürettiğimiz için tüm müşterilerimiz bizden memnun kaldı. Sonrasında evlerinin diğer odaları için yepyeni modern parçalar yaparak hayatlarında unutulmaz olduk.

Shopping Cart0

Sepet